Podlasie

Podlasie urzekło nas swoją wciąż dziką i nieokiełznaną przyrodą, pagórkowatym krajobrazem, ciągnącym się często aż po horyzont, bez śladu ludzkiej ingerencji. Falą wielokwiatowych łąk, strzelistymi drzewami prawdziwie leśnych ostępów Puszczy Knyszyńskiej, połaciami białych, zimowych pól, na których często spotkać można stado żubrów. Otwartością, ciepłem i serdecznością ludzi, którzy tu żyją, zarówno od pokoleń, jak i od niedawna. Wielu jest takich, dla których Podlasie stanowi małą Ojczyznę z wyboru, nie z urodzenia, którzy urzeczeni pięknem regionu postanowili osiąść tu na stałe.

 

Podlasie jest miejscem, które pozwala zapomnieć o trudach życia w wielkim mieście. Zapewnia oddech pełną piersią, relaks z dala od pędu, hałasu i smogu. Radość płynącą z obserwowania wspaniałej, bogatej natury, żyjącej w pełni nawet w zimowe dni. Oderwanie się choć na chwilę od problemów, obowiązków i spraw absolutnie niecierpiących zwłoki. Jeśli zdecydujesz się spędzić z nami weekend, wszystkie te sprawy będą musiały poczekać, nie załatwisz ich - tu często po prostu nie ma zasięgu :-)

 

Zapraszamy do spędzenia z nami magicznych weekendów wyłącznie w kobiecym towarzystwie. Podlasie - jak chyba żaden inny region naszego kraju - pełne jest magii i kobiecej siły ukrytej w wielowiekowych obrządach i tradycjach. Szeptuchy, motanki, stare receptury, opowieści przekazywane z pokolenia na pokolenie - tym wszystkim odetchniesz, przesiąkniesz, w tym zakochasz się i do tego będziesz chciała wracać.

 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd